2018 M. SPALIO – 2019 M. GEGUŽĖS MĖN. GRAFIKAS

2018 M. SPALIO – 2019 M. GEGUŽĖS MĖN. GRAFIKAS
Programos pavadinimas Vadovas Savaitės diena Laikas
studija „Anglų kalba mažiems“
(pirma grupė)
Jelena Klišienė Pirmadienis
Penktadienis
12:50-13:50
12:50-13:50
studija „Anglų kalba“
(antra grupė)
Jelena Klišienė Antradienis
Penktadienis
13:30-15:00
13:50-15:30
studija „Anglų kalba vaikams“ Martyna Dabkutė Antradienis
Penktadienis
16:00-17:30
15:30-17:00
studija „Anglų kalba
„Skruzdėliukai“
Martyna Dabkutė Penktadienis 10:45-12:00
būrelis „Vokalinė studija“
(pirma grupė)
Svetlana Zapolska Pirmadienis
Trečiadienis
14:45-15:45
14:35-15:35
būrelis „Vokalinė studija“
„Solinis dainavimas“
Svetlana Zapolska Penktadienis 14:35-15:35
būrelis „Vokalinė studija“
(antra grupė)
Svetlana Zapolska Pirmadienis
Trečiadienis
12:45-14:45
12:45-13:45
teatro studija „Menas būti“
(pirma grupė)
Vida Židonienė Penktadienis 16:00-17:40
teatro studija „Menas būti“
(antra grupė)
Vida Židonienė Šeštadienis 12:00-13:40
studija „Šachmatų klubas“ Kęstutis Labeckas Pirmadienis
Ketvirtadienis
15:00-16:30
15:00-16:30
studija „Matematika kitaip“ Reda Rainytė Šeštadienis 11:00-12:30
studija „Lietuvių kalba
„Gudručiai
Elena Voitukovič Trečiadienis 16:00-17:30






2017 M. SPALIO – 2018 M. GEGUŽĖS MĖN. GRAFIKAS

2017 M. SPALIO – 2018 M. GEGUŽĖS MĖN. GRAFIKAS
Programos pavadinimas Vadovas Savaitės diena Laikas
studija „Anglų kalba“
(pirma grupė)
Jelena Klišienė Antradienis
Penktadienis
14:00-15:45
13:00-14:45
studija „Anglų kalba“
(antra grupė)
Guoda Brogaitė Pirmadienis
Trečiadienis
15:00-16:00
15:00-16:00
būrelis „Vokalinė studija“
(pirma grupė)
Svetlana Zapolska Pirmadienis
Trečiadienis
13:40-15:00
13:00-14:20
būrelis „Vokalinė studija“
(antra grupė)
Svetlana Zapolska Pirmadienis
Trečiadienis
15:10-16:30
14:30-15:50
teatro studija „Menas būti“
(pirma grupė)
Vida Židonienė Šeštadienis 14:00-16:00
teatro studija „Menas būti“
(antra grupė)
Vida Židonienė Šeštadienis 16:00-18:00
studija „Harmonizuojantis
meno poveikis“
Ina Klimaitienė Antradienis
Ketvirtadienis
11:50-13:50
11:50-13:50
studija „Saviugda“
(pirma grupė)
Tamara Moskaliova Trečiadienis 13:50-15:20
studija „Saviugda“
(antra grupė)
Skaistė Jociūtė Antradienis 15:00-17:00
studija „Konfliktai ir
bendradarbiavimas“
Liudmila Kobrina Pirmadienis
Trečiadienis
17:00-18:00
17:00-18:00
studija „Šachmatų klubas“ Kęstutis Labeckas Pirmadienis
Ketvirtadienis
15:00-16:35
15:00-16:35