Atvira Erdvė

Nuo 2021 m. kovo mėnesio VJK „Klevas” veikia atvira jaunimo erdvė skirta 14-29 m. jaunuoliams, kurie ieško veiklos, kur galėtų saugiai praleisti laisvalaikį, bendrauti, susipažinti, užsiimti įvairiomis veiklomis, sužinoti naujų įdomių dalykų. Erdvė atvira visiems toje teritorijoje gyvenatiems jauniems žmonėms.

Galime veikti?

  • daug įvairių stalo ir kortų žaidimų;
  • galimybė gamintis maistą pačiam, sau, draugams;
  • vasaros stovyklos ir išvykos už „erdvės” ribų.

Su mumis susisiekti galima telefonu – +37068544154. Kontaktiniai asmenys – Dalia Simončikienė ir Indrė Altanaitė.


Pasikalbėti ar išeiti iš vietos, kurioje vyksta nesutarimas? Sustoti ir pakvėpuoti ar pulti kaltinti kitą? Tokius klausimus kėlėme atviroje jaunimo erdvėje vykstančioje Mediacijos Laboratorijoje. Būtent čia daugiausia dėmesio skiriame santykiams su kitais, nesutarimų sprendimui, įvairių situacijų analizavimui. Tačiau vietos lieka ir kitų jaunimui svarbių įgūdžių lavinimui: savo emocijų atpažinimui, viešajam kalbėjimui.

Pyktis! Nesutarimas! Drama! Ar visa tai apie konfliktą? Kasdienybėje tam tikriems dalykams ,,užklijuojame” pavadinimus, nė nepagalvodami ar tas žodis atitinka tikrąją dalyko prasmę. Šiandien ,,Mediacijos laboratorijoje” buvo puiki proga padiskutuoti su paaugliais apie jų supratimą kas yra konfliktas bei kokios yra galimos alternatyvos jam pavadinti. Ne ką mažiau svarbu buvo aptarti ar yra skirtumų tarp šių žodžių, kuriuos gana dažnai naudojame kasdienėse situacijose.
Rubrika ,,Vidinio pasaulio labirintai” kiekvieną savaitę primins sustoti ir atkreipti dėmesį į savo mintis, jausmus, elgesį. Pateikiami trumpi faktai, informacija ar nuorodos padės sužinoti ką nors naujo apie save ir savo vidinį pasaulį. Kokias emocijas aš pažįstu? Kas yra pyktis? Kaip aš galiu lavinti savo dėmesį? Tai tik dalis klausimų, padedančių augti ir geriau pažinti save. O dabar paklausk savęs…